preskoči na sadržaj
Djelatnici

 Šk. god. 2023./2024.

Ravnateljica i stručna služba

Ravnateljica

Antonija Mastelić Milanović

Pedagoginja

Judita Kralj

Socijalna pedagoginja

Dijana Grginčić

Defektologinja

 

Knjižničarka

Darinka Vučković

 

Učitelji razredne nastave

 

UČITELJ

MATIČNA ŠKOLA/PODRUČNA ŠKOLA

1.

Ivana Benčak

PŠ Donje Mekušje/Razredna nastava

2. Mirta Besednik Talajić

MŠ/Razredna nastava - produženi boravak

3.

Ivona Bosiljevac

MŠ/Razredna nastava

4. Andrina Brčić

                            MŠ/Razredna nastava

5.

Zorica Dedić

MŠ/Razredna nastava

6.

Irena Gažan

MŠ/Razredna nastava

7.

Vesna Jakin

MŠ/Razredna nastava

8.

Danijela Jurac

PŠ Hrnetić/Razredna nastava

9.

Andreja Jurajevčić

MŠ/Razredna nastava

10.

Martina Mikšić

MŠ/Razredna nastava

11.

          Maja Novosel

MŠ/Razredna nastava - produženi boravak 

12.

Danko Pavlačić

MŠ/Razredna nastava

13.

Sanja Peris

PŠ Donje Mekušje/Razredna nastava

14.

Snježana Puškarić

MŠ/Razredna nastava

15. Diana Sila

                       MŠ/Razredna nastava

 

Učitelji predmetne nastave

 

UČITELJ

PREDMET

1.

Ivana Kovačević Opačić

Hrvatski jezik

2.

Martina Zoraja

3.

Marijana Žunac Ribičić

4.

Petra Juraić Pavlačić

Likovna kultura

5.

Ivana Klobučar

Glazbena kultura

6.

Vesna Krizmanić

Engleski jezik

7.

Jelica Samardžija

8.

Dijana Vratarić

9.

Ivana Roksandić

Matematika

10.

Anja Vignjević

11.

Kata Vladić

12.

Andreja Gašparović

Priroda/Biologija

13.

Ankica Veseljić

Kemija/Tehnička kultura

14.

Ana Graša

Fizika/Matematika

15.

Marija Crnjac Jović

Povijest

16.

Snježana Miroslavić

Geografija

17.

Jasmina Krapac Vida

Tehnička kultura

18.

Zoran Gledić

Tjelesna i zdravstvena kultura

19.

Zdravko Vrđuka

20.

Željka Milošić

(zamjena Antonija Vitković)

Vjeronauk

21.

Ivan Torbar

22.

Ana Vidović

23.

Danijela Kikić Dakić

Njemački jezik

24.

Dragana Škrtić

Informatika

25.

Branka Turkalj

 
 
Administrativno i tehničko osoblje 
 

Tajnica

Marina Kovačević

Računovotkinja

Maja Janus

Tehničko osoblje

Kuhinja: Milica Čobanov, Đurđica Peretić

Spremačice: Ljiljana Krupa, Željka Magličić, Ana Petrović, Draga Skukan, Đurđica Šimatić, Sanja Vranić

Domari: Branko Piljuga, Saša Mitić

 
Dokumenti

Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Prognoza vremena


Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 8. 2018.

Ukupno: 255379

Korisni linkovi
SVE ZA ŠKOLU
 • CARNet
 • AZOO
 • MZO
 • EMA
 • Zbornica
 • Učitelji
 • učenici.com

GLOBE
 • GLOBE BLOG

Časopisi
 • VIDI
 • BUG
 • Meridijani


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju